Hotel Sole Alto - 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně

Hotel Sole Alto - 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně

5 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Lyžování v italském středisku Marilleva/Folgarida, ubytování v hotelu Sole Alto*** s bazénem jen pár kroků od lanovek a skipas v ceně!5denní lyžařský balíček do oblíbeného střediska Marilleva/Folgarida

2 noci v hotelu Sole Alto*** přímo na sjezdovce

Krytý bazén zdarma

Strava formou polopenze s nápoji

V ceně skipas na 3 dny pro oblast Marilleva/Folgarida

WiFi připojení ve společných prostorech

Diskotéka, mini market

Garance sněhu*

Doprava autobusem z Prahy, Brna a dalších měst


Marilleva/Folgarida je ideální pro lyžování s dětmi

Středisko Folgarida/Marilleva leží na severním svahu Val di Sole a nabízí bezpočet slunečných dnů a spoustu sněhu až do jara díky moderním zasněžovacím technologiím, které pokrývají až 95 % sjezdovek. Novinkami jsou zde černá sjezdovka Little Grizzly a rozšířená a upravená sjezdovka Malghette. Naleznete tu i 2 snowparky, pro snowboardisty je ideální U–rampa na Malga Panciana. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu nového Family parku ve Folgaridě.
Hotel Sole Alto*** přímo na sjezdovce s bazénem

Hotel je umístěn přímo u sjezdovky v lokalitě Marilleva 1400 a je dostupný autem i lanovkou z lokality Marilleva 900. Všechny hlavní lanovky střediska jsou vzdálené asi 300 m a snadno se k nim dostanete i na lyžích. Restaurace a bary jsou ve vzdálenosti cca 500 m. Mezi vybavení hotelu patří recepce s trezorem, bar, restaurace, společenská místnost s TV, mini market, WiFi připojení ve společných prostorech (zdarma), lyžárna, diskotéka, kulečník, vnitřní vyhřívaný bazén vstup zdarma (nutná koupací čepice, lze zakoupit na recepci za 5 €) a solárium (za poplatek).
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky

Ubytováni budete v pokojích (18 m2) s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem a SAT/TV. Nebo v dvoupokojových apartmánech pro 2–5 osob typu Bilo 2/5 A1. Apartmány mají vlastní koupelnu s toaletou, fén, 1 oddělenou ložnici, topení, telefon, SAT/TV a trezor. Přistýlky v apartmánu jsou formou patrové postele. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání.
Stravování probíhá formou polopenze

Snídaně bufetové a na večeři pro Vás bude připraveno menu o 3 chodech se salátovým bufetem. K večeři budete mít k dispozici vodu a domácí víno. V hotelu lze objednat i vegetariánské stravování, veganské však nikoliv. Možná bezlepková polopenze – CK musí být předem informována.
*Garance sněhu

Pokud bude ve středisku Marilleva/Folgarida otevřeno méně než 40 % z celkového počtu sjezdovek, mají klienti k dispozici také sjezdovky ve střediscích Madonna di Campiglio a Pinzolo.
Důležité informace


Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne

Check in v hotelu bývá většinou od 16.00 hod., dřívější ubytování je přímo v režii hotelu, pokud již bude mít pokoje připraveny

Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj

Domácí zvířata nejsou povolena

V místě se platí povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./noc

Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.
Dopravní a obecné informace: Místa a orientační časy odjezdů
Základní trasa

Brno (18.00 hod.), Velká Bíteš (18.30 hod.), Velké Meziříčí (18.45 hod.), Jihlava (19.15 hod.), Humpolec (19.30 hod.), Praha (21.00 hod.), Beroun (21.40 hod.), Plzeň (22.30 hod.), Rozvadov (23.20 hod.)
Svozové trasy s příplatkem 400 Kč/osoba


Svozová trasa 1


Ostrava (15.00 hod.), Frýdek–Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)Svozová trasa 2


Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)Nástupní místa


Praha – stanice metra A – Strašnická, ulice V Olšinách, zastávka autobusu MHD směr z centra, naproti výstupu z metra

Humpolec – čerpací stanice BENZINA – Vystrkov, směr Pelhřimov

Jihlava – Benzínová stanice OMV – Jihlava Pávov, směr Praha. Pozor – při cestě zpět vás autobus vysadí na druhé straně

Velké Meziříčí – sjezd z D1 (146. km), čerpací stanice Mol

Velká Bíteš – čerpací stanice B.C.S. – Slovnaft, ulice Kpt. Jaroše

Brno – ÚAN Zvonařka, řada G, nástupiště 31 – 34

Ostrava – parkoviště naproti domu kultury Vítkovice, ul. 28 října

Frýdek–Místek – autobusová zastávka u OD Tesco, ul. Příborská – NOVĚ

Nový Jičín – čerpací stanice LXM group, ulice Malostranská 594 (autosalon Renault)

Hranice – parkoviště u motorestu Sparta, ul. Zborovská (naproti Albertu)

Olomouc – staré autobusové nádraží u otočných hodin, třída Svobody (vedle Šantovky)

Prostějov – před vlakovým nádražím, stanoviště H

Vyškov – čerpací stanice Mol u dálnice směr Brno, ul. Kroměřížská

Pardubice – u hlavního nádraží, Pernerovo nám.

Hradec Králové – autobusová zastávka u Tesca, Rašínova třída

Chlumec nad Cidlinou – autobusová zastávka, Klicperovo náměstí

Poděbrady – autobusová zastávka u Tesca, Benzina Express

Beroun – čerpací stanice OMV Beroun sever, u dálnice, směr Plzeň (u Kauflandu), při zpáteční cestě směr Praha

Plzeň – čerpací stanice Benzina u Olympie, Plzeň

Rozvadov – čerpací stanice Mol, Sv. Kateřina

Důležitá upozornění


Všechna nástupní místa po trase do Prahy jsou svozová a může se stát, že v Praze bude nutné přestoupit ze svozového autobusu do základního autobusu, který pojede přímo do lyžařského střediska. Ve výjimečných případech je nutné přestoupit do jiného autobusu v Brně. V rámci jedné cesty na zájezd je realizován maximálně jeden přestup z jednoho autobusu do druhého.

Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 22. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.

V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.

Svozová trasa z Ostravy pokračuje dále ve směru na Brno – Prahu – Plzeň – Rozvadov.

Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.

Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.

Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Check in / check out

Ve většině případů se klienti převlékají do lyžařského oblečení přímo v autobusu nebo na parkovišti, příp. na toaletách. K převlékání a k úschově zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží pouz...
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

22.02.19 pá 5 dní 6 290 Kč objednej
24.02.19 ne 5 dní 6 490 Kč objednej
26.02.19 út 5 dní 5 890 Kč objednej
28.02.19 čt 5 dní 5 890 Kč objednej
02.03.19 so 5 dní 4 990 Kč objednej
04.03.19 po 5 dní 5 290 Kč objednej
06.03.19 st 5 dní 5 690 Kč objednej
08.03.19 pá 5 dní 5 690 Kč objednej
10.03.19 ne 5 dní 5 690 Kč objednej
12.03.19 út 5 dní 5 490 Kč objednej
14.03.19 čt 5 dní 5 290 Kč objednej
16.03.19 so 5 dní 5 290 Kč objednej
18.03.19 po 5 dní 4 790 Kč objednej
20.03.19 st 5 dní 4 990 Kč objednej
22.03.19 pá 5 dní 4 990 Kč objednej
24.03.19 ne 5 dní 4 990 Kč objednej
26.03.19 út 5 dní 4 990 Kč objednej
28.03.19 čt 5 dní 4 990 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně Foto - Hotel Sole Alto – 5denní lyžařský balíček se skipasem a dopravou v ceně