Hlavní stránka
Zájezdy
Řecko

Kolymbia - Hotel Sentido Port Royal Villas & SPA *****Poloha: Elegantní hotelový komplex, který tvoří hlavní budova a přilehlé bungalovy, se nachází poblíž centra příjemného letoviska Kolymbia. Vzdálenost od letiště je cca 35 km, od centra s obchůdky, kavárnami a restauracemi cca 300 m. Hotel se nachází cca 25 km od hlavního města Rhodos, cca 25 km od městečka Lindos a cca 5 km od 18jamkového golfového hřiště v Afandou. Hotelový resort leží přímo na krásné písčitooblázkové pláži .

Pláž: Písečitoblázková pláž s křišťálově čistou vodou se nachází přímo u hotelu . SLUNEČNÍKY, OSUŠKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA . Na pláži je nutné dodržovat předepsané rozestupy mezi slunečníky s lehátky. Vzhledem k nižšímu počtu turistů a kapacitním omezením v hotelech, sice neočekáváme, že bude docházet k nedostatku slunečníků a lehátek, avšak to nelze ani vyloučit. Vodní sporty za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, dvě restaurace a-la carte, bar, snack bar u bazénu, bazén ve tvaru laguny, bazén s vířivkou. U bazénu je nutné dodržovat předepsané rozestupy mezi slunečníky s lehátky. Vzhledem k nižšímu počtu turistů a kapacitním omezením v hotelech, sice neočekáváme, že bude docházet k nedostatku slunečníků a lehátek, avšak to nelze ani vyloučit. Hotel pořádá také animační programy.
Zdarma: Wi-Fi (celý areál), slunečníky, lehátka a osušky u bazénu.
Za poplatek: SPA centrum, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, masáže, fitness, pedikúra a manikúra, tenisové kurty, stolní tenis.

Doporučujeme: Luxusní hotelový komplex obklopený rozlehlou zahradou uspokojí díky svému prvotřídnímu servisu, nádherné poloze přímo u krásné pláže a komfortnímu ubytování i ty nejnáročnější klienty. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby starší 16 let.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)
storno/plnění do 50 000 Kč 880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt storno/plnění do 50 000 Kč 640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:
S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 4 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 27. 9. 2019. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 27. 9. 2019.

Stravování: polopenze

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu (hlavní chod večeře je servírovaný) se podávají v hotelové restauraci. Stravování bude striktně bezkontaktní, jídlo bude z bufetových stolů podáváno personálem (na základě Vašeho výběru). Možnost příplatku all inclusive formou bufetu obsahující snídaně, obědy a večeře, lehký snack během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

Ubytování: hotel *****

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan), jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny telefonem, TV/SAT, chladničkou, trezorem a zařízením pro přípravu kávy a čaje. Na vyžádání jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře a pokoje se sdíleným bazénem.


03.10. - 10.10.20 sobota - sobota
polopenze letecky (Praha)
Sleva 7% 30 990 Kč 28 890 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)