Hlavní stránka
Zájezdy
USA

Západní pobřeží USALos Angeles • Pasadena • San Diego • Las Vegas • Malibu • Santa Monica • San Francisco • Pebble Beach • Los Angeles

Upozornění: K vyřízení vstupní autorizace ESTA je nutný biometrický pas.

Změna vyhrazena: Změna programu vyhrazena.

Poznámka: Zájezd je pořádán s partnerskou CK.

Min. počet účastníků: 10.

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do Los Angeles v odpoledních hodinách. Transfer do hotelu, osobní volno, nocleh.
2. den: odjezd od hotelu do čtvrti Bel Air , domova mnoha známých osobností amerického filmového a hudebního průmyslu. Dále budeme pokračovat do milionářské čtvrti Beverly Hills , kde můžeme obdivovat pestrost místní architektury. Projedeme známý Sunset Boulevard až na chodník slávy ve čtvrti Hollywood . Zastávka na nejfotografovanější nápis na světě, tzv. „The Sign“. Den zakončíme večerní procházkou po plážích města Santa Monica . Nocleh v hotelu.
3. den: odjezd do Universal Studios . Celodenní prohlídka filmových studií. Po prohlídce přejedeme do města Pasadena , které přímo vybízí k večerním prohlídkám či posezení v jedné z místních restaurací. Budeme zde mít možnost spatřit dům, který posloužil jako kulisa k známému seriálu Beverly Hills 90210. Nocleh v hotelu.
4. den: odjezd na Long Beach , individuální volno a poté odjezd do San Diega , kde si prohlédneme centrum města a projdeme se známým Gaslamp Quarter. Večer můžeme navštívit ostrov Coronado s nádherným dřevěným hotelem del Coronado, kde přebývala Marilyn Monroe. Nocleh v hotelu.
5. den: V dopoledních hodinách navštívíme úchvatnou show kosatek v Mořském světě, který je právem označován za nejlepší na světě. Odpoledne přejezd do zábavního centra Las Vegas . Pětihodinovou cestu si zpříjemníme zastávkou ve „městě duchů“ Calico , které svého času bývalo centrem těžby stříbra. Ve večerních hodinách se ubytujeme v kasinu v samotném centru Vegas. Osobní volno, nocleh v hotelu.
6. den: celodenní prohlídka tohoto „gamblerského ráje“ Nevady. Procházkou po tzv. "Stripu" si prohlédneme nejznámější kasina, kde budeme mít možnost zkusit své štěstí. Nezbytné je také vyjet výtahem na nejvyšší bod Vegas, casino Stratosphere, odkud je nádherný výhled na celé město. Tento den je také možné fakultativně navštívit Grand Canyon, který je mnohými právem považován za nejkrásnější přírodní úkaz na světě. Osobní volno, večeře v hotelu, nocleh.
7. den: v ranních hodinách můžeme navštívit jednu z největších staveb 20. století, přehradu Hoover Dam, odjezd zpět do Los Angeles, ubytování v hotelu, nocleh.
8. den: osobní volno, odjezd do downtownu LA, kde budeme absolvovat odbornou prohlídku. Poté odjezd na pláž v Malibu nebo Santa Monice , relaxace a koupání v Tichém oceánu. Fakultativně možnost návštěvy sportovního utkání ve Staple’s Center. Nocleh v hotelu.
9. den: osobní volno, odjezd do národního parku Sequoia . Ubytování je zajištěno ve městečku Three Rivers , které leží přímo u vstupu do tohoto národního parku. Ve večerních hodinách navštívíme místní restauraci a povečeříme nefalšovanou americkou deep pan pizzu. Nocleh v hotelu.
10. den: průjezd se zastávkami u obřích sekvojí, které váží až 600 tun. Při návštěvě parku budeme mít možnost vystoupat na Moro Rock, odkud je nádherný výhled do údolí. Přejezd do San Francisca . Ubytování v hotelu, nocleh.
11. den: celodenní prohlídka města. Uvidíme Chinatown, Russian Hill, nejklikatější ulici Lombard Street, náměstí Alamo s krásnými a nejfotografovanějšími viktoriánskými domy. Svezeme se po strmých ulicích města tzv. cable-cars. Pokocháme se pohledem na nádherný most Golden Gate. V odpoledních hodinách návrat do San Francisca, osobní volno, nocleh v hotelu.
12. den: prohlídka přístavní oblasti Fisherman’s Wharf . Trajektem se dopravíme na ostrov Alcatraz, kde je neblaze proslulá věznice přezdívaná „Skála“. Prohlédneme si místo, kde trávili své roky žaláře známí vězni jako např. Al Capone, „Machine Gun Kelly“, „Bird Man“ a další. Přejezd do Carmelu , osobní volno, nocleh v hotelu.
13. den: odjezd na panoramatickou 17 mile drive , kde uvidíme známou Lone Cypress, golfové hřiště Pebble Beach, kde se konal golfový US Open. Odpoledne přejedeme do Steinbekovského Monterey. Poté přejezd do Los Angeles. Ubytování v hotelu, osobní volno, nocleh.
14. den: osobní volno nebo nákupy před odjezdem na letiště. Fakultativně je možné navštívit Getty Center, muzeum a uměleckou galerii. V odpoledních hodinách přejezd na letiště LAX a ve večerních hodinách odlet do Prahy.
15. den: přílet v dopoledních hodinách do Prahy.

květen 2021

08.05. - 22.05.21 sobota - sobota
vlastní letecky (Praha)
59 990 Kč
cena za 15 dní (13 nocí)

červenec 2021

03.07. - 17.07.21 sobota - sobota
vlastní letecky (Praha)
59 990 Kč
cena za 15 dní (13 nocí)

září 2021

04.09. - 18.09.21 sobota - sobota
vlastní letecky (Praha)
59 990 Kč
cena za 15 dní (13 nocí)

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu
 • 13 nocí ve 2/3* hotelech
 • průvodce a řidiče v jedné osobě po celou dobu zájezdu
 • dopravu klimatizovaným minivanem
 • vstupné do národního parku Sequoia, města duchů CALICO, prohlídku historického downtownu LA, 17 mile drive
 • večeři bufetovým způsobem v Las Vegas
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb

Cena nezahrnuje

 • fakultativní vstupy a výlety
 • stravování a spropitné (kromě výše zmíněných)
 • pojištění léčebných výloh
 • komplexní pojištění - viz katalog str. 11
 • vstupní autorizace do USA ESTA (490 Kč, nutný biometrický pas)